O nas

Platforma crowdfundingu charytatywnego PolakPomaga.pl jest narzędziem dla NGOsów i osób prywatnych, które poszukują wsparcia finansowego lub zajmują się jego pozyskiwaniem. To także miejsce, na którym społeczność może w prosty sposób tego wsparcia udzielić. Udostępniamy darmową platformę crowdfundingową, bazując na największym doświadczeniu w kraju.

Wiele o idei powstania PolakPomaga.pl mówią słowa naszego Prezesa, Jakuba Sobczaka:

❝Jedną z inspiracji do podjęcia wyzwania i stworzenia Fundacji Polak Pomaga, była moja mama. Często, aby pomóc, wystarczy poświęcić czas i porozmawiać, ale doskonale wiem, że bez pieniędzy często ciężko cokolwiek zdziałać.❞

Mama Jakuba, wykonując zawód fizjoterapeutki, od wielu lat poświęca się pracy z ludźmi. Oprócz tego, w wolnym czasie odwiedza Jolę – niepełnosprawną dziewczynę, która od ponad 30 lat jest przykuta do łóżka. Jest fundraiserką - pomaga przykutej do łóżka Joli i jej mamie w pozyskiwaniu funduszy na codzienne potrzeby.

Jako ekipa największej i najstarszej w Polsce platformy finansowania społecznościowego www.PolakPotrafi.pl mamy ogromne doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy. Widząc liczbę zgłoszeń i potrzeb, które do nas docierają, po prostu nie mogliśmy być obojętni! To dla Was stworzyliśmy narzędzie, dzięki któremu każdy z Was w prosty sposób będzie mógł zbierać pieniądze na cele charytatywne lub wspierać potrzebujących.

Nasz zespół