Zwierzęta Pana Józefa

Kampania się zakończyła

18%

postęp

541

z 3000 PLN
do końca (27-08-2017 g. 23:13)

zbiórka ciągła
Zbieramy 3 tys. zł na podopiecznych 85-letniego pana Józka ze Stolarzowic. Choć biedny, całe życie poświęcił zwierzętom. Ma 11 kotów i psa.

Pamiętacie Pana Józka ze Stolarzowic? Ten niezwykły 85-letni człowiek poświęcił zwierzętom wszystko, co miał. Chociaż przez lata mieszkał w domu bez okien, prądu i bieżącej wody, to własnym jedzeniem dzielił się z 12 kotami i psem Kajtkiem.
Dzięki Wam – wspaniałym ludziom, udało się zabezpieczyć los pana Józka. Już nie musi martwić się ani o jedzenie, ani worek węgla. Zmieniliście na dobre kawałek świata.

Dobro wraca
O ile starszemu Panu nie brakuje już niczego, o tyle pieniądze, które podarowali państwo na jego zwierzęta topnieją w zastraszającym tempie. Przez blisko 2 lata udało nam się wyleczyć i wysterylizować wszystkie czworonogi. Zapewniliśmy im też jedzenie i środki na pasożyty. Teraz nie możemy już sobie na nie pozwolić. Sezon na kleszcze trwa i nie omija podopiecznych pana Józka. Na naszym koncie zostało kilkadziesiąt złotych, a my mamy związane ręce.

Ile potrzebujemy?
Nie chcemy zaprzepaścić tego dobra, które udało się nam wszystkim stworzyć, dlatego jeszcze raz prosimy Państwa o pomoc.
Nasz cel to 3 tys. zł. Te pieniądze pozwolą nam utrzymać czworonogi. Już raz pokazaliśmy, że dobro czyni cuda. Drugi raz też damy radę! A co, jeśli uda się zebrać więcej? Odetchniemy z ulgą i weźmiemy się do roboty!