Zbiórka na remont lokalu Fundacji Jedność

Kampania się zakończyła

0%

postęp

0

z 3500 PLN
do końca (18-04-2019 g. 11:07)

zbiórka ciągła
Zwracamy się o pomoc w zbiórce potrzebnych środków na ważny cel, jakim jest remont lokalu Fundacji Jedność. Każdy Twój datek jest dla nas ważny!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy fundacją działającą od 2017 roku. Realizujemy głównie akcje podnoszące świadomość społeczną np. Patrzenie w oczy na ulicy Piotrkowskiej, Walentynki dla Ziemi. Prócz tego dbamy o podnoszenie świadomości na temat stresu w pracy i zmian w prawie pracy w kierunku większej równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Robimy warsztaty relaksacyjne dla dzieci i młodzieży. Propagujemy jedność międzykulturową i świadomość, że naprawdę wszyscy jesteśmy jednym bez względu na wiek, płeć, rasę. Współorganizujemy koncerty „Wspomnienie Mirko” czując, że jego duch (byłego prezesa fundacji) jest z nami cały czas.

Na co potrzebujemy środków?

Nabierając wiatru w żagle, udało nam się zdobyć od miasta lokal w Łodzi przy ulicy Gdańskiej 76. Chcemy go zaadoptować na część biurową oraz przeznaczyć na organizację bezpłatnych spotkań, prelekcji, filmów edukacyjnych podnoszących świadomość. Chcemy również realizować swoje warsztaty i udostępniać tę przestrzeń na organizację innych warsztatów. Lokal będzie umożliwiał nam również pisanie i realizację projektów grantowych. Prócz tego będzie u nas możliwość spotkać się przy herbacie i kawie.

Zwracamy się do Was o pomoc w zbiórce potrzebnych pieniędzy na ważny cel jakim jest remont lokalu Fundacji Jedność. Każdy Twój datek — zarówno mały, jak i duży — jest dla nas ważny.

Każdego kto wpłaci dobrowolny datek zapraszamy na OFICJALNE OTWARCIE 18 MAJA NA GODZINĘ 18.00. Przy wpłatach powyżej 100 zł zapraszamy do jednego bezpłatnego udziału w warsztacie „Przyjemność Ruchu”.

Jak obecnie wygląda lokal i jakie są nasze potrzeby?

Lokal ma niecałe 32m2. Niestety pomieszczenia stały przez kilka lat puste i pilnie potrzebują remontu. Część rzeczy jesteśmy w stanie zrobić sami, jednak brakuje nam funduszy na materiały potrzebne do remontu oraz na wyposażenie. Musimy między innymi wymienić podłogę, instalację elektryczną, gniazdka, włączniki, oświetlenie, część grzejników, bojler. Chcemy kupić nową wykładzinę dywanową do dwóch pokoi (stare są zniszczone), oraz wykładzinę PCV do pomieszczenia gospodarczego. Musimy wszystko odmalować, ocieplić i kupić niezbędne wyposażenie. Przewidywany czas remontu to ponad 2 miesiące. Nasz wkład pracy społecznej to ok. 1028 roboczogodzin, którą wykonamy sami.

Przewidywane koszty remontu to około 3 500 złotych.

Jeśli nie możecie wpłacić choć drobnej sumy prosimy o udostępnianie zbiórki innym.

Przedstawiamy zdjęcie lokalu przed remontem oraz zdjęcia przestrzeni, na których będziemy się wzorować aranżując naszą.

Gdzie możecie nas znaleźć?

Nasza strona internetowa: www.fundacjajednosc.com.pl

Jesteśmy też na Facebooku: www.facebook.com/funJednosc/