Stwórzmy razem Kapitalny Sklep!

Kampania się zakończyła

14%

postęp

173

z 1200 PLN
do końca (20-02-2018 g. 10:04)

zbiórka ciągła
Celem kampanii jest pozyskanie środków na zakup kasy fiskalnej, która jest niezbędna do uruchomienia pierwszego w Płocku sklepu charytatywnego.

Sklep spożywczy, galeria handlowa, supermarket, warzywniak, sklep obuwniczy, księgarnia... Kupujemy bułki, jabłka, masło, czasami nową koszulę lub buty, książkę, krem do twarzy, mydło czy gazetę. Każdy z nas niemal codziennie odwiedza jakiś sklep, aby zaspokoić bieżące potrzeby, sprawić sobie przyjemność lub zabić nudę. Nasze stowarzyszenie planuje jednak otwarcie sklepu, jakiego w Płocku jeszcze nie było!

Stowarzyszenie Wolontariuszy „Kapitał ludzki” przygotowuje się do otwarcia pierwszego w Płocku sklepu charytatywnego, który będzie prowadził sprzedaż używanych ubrań, książek, zabawek, płyt, mebli i innych przedmiotów podarowanych przez płocczan. Całkowity dochód z tej działalności będzie przekazany na organizację pomocy dla osób najbardziej potrzebujących. Chcemy, aby sklep charytatywny był miejscem dobrym i otwartym. W jego tworzenie będą mogli włączyć się wszyscy – zarówno przekazując towary na sprzedaż, jak i robiąc zakupy.

Stowarzyszenie Wolontariuszy „Kapitał ludzki” (KRS 0000288818) tworzą wrażliwi ludzie, którzy spotkali się w Płockim Wolontariacie Urzędu Miasta Płocka i chcą wspólnie robić więcej. Chcemy budować odpowiedzialną, świadomą społeczność, która zauważa problemy drugiego człowieka.

Sklep charytatywny będzie znajdował się przy ulicy Tumskiej 9. Przekazane przez płocczan przedmioty, atrakcyjnie wyeksponowane, zyskają w nim drugie życie. Prowadzona przez nas akcja crowdfoundingowa ma na celu zebranie środków potrzebnych na zakup kasy fiskalnej. To kosztowne urządzenie, bez którego nie będziemy mogli rozpocząć działalności. Aby prawidłowo rejestrować sprzedaż, kasa powinna być nowa, a osoby jej używające powinny przejść szkolenie. Zebranie 1200 zł pozwoli nam na to!

Zapraszamy Was do wspólnego tworzenia Kapitalnego Sklepu. Wpłacone przez Was darowizny pozwolą nam rozpocząć działalność i zdobywać środki na organizację pomocy dla potrzebujących płocczan. Razem możemy to osiągnąć!


W Polsce funkcjonuje już ponad 20 sklepów charytatywnych. Cieszą się one zainteresowaniem i popularnością, a pozyskiwane ze sprzedaży środki pozwalają organizacjom pozarządowym na prowadzenie nowych działań pomocowych.
Warto, aby Płock wpisał się w ten dobry trend.


Atrakcyjne ceny, niespotykany nigdzie indziej asortyment
i ciepła atmosfera – oto sklep charytatywny w zarysie.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.kapitalludzki.eu oraz Fanpage: https://www.facebook.com/kapitalplock/