Skoki spadochronowe dla osób niepełnosprawnych

Kampania się zakończyła

22%

postęp

1121

z 5000 PLN
do końca (14-07-2019 g. 23:59)

zbiórka ciągła
Kampania ma na celu zebranie środków na spełnienie marzenia o skoku spadochronowym osób niepełnosprawnych, których na to nie stać.

Turboboogie vol. 4, czyli wspieramy marzenia o "bujaniu w obłokach"

Celem kampanii jest wsparcie finansowe osób niepełnoprawnych w realizacji marzenia o skoku spadochronowym. Już po raz czwarty niesamowita osoba – Kasia Śmiałek, udowadnia, że niepełnosprawność nie musi być barierą w tym sporcie, gdyż na co dzień sama mierzy się ze swoją chorobą, jakim jest zanik mięśni. Mimo przeciwności Kasia ma na swoim koncie już 20 skoków! Niesamowite uczucie spadania z bardzo szybką prędkością jest na wyciągnięcie ręki. Kasia uwielbia skoki spadochronowe i chce się dzielić swoją pasją z innymi, którzy uważają, że ich stan zdrowia zabrania skoków spadochronowych.

Skad w Kasi tyle chęci do niesienia pomocy? Sama Kasia mówi tak: "chcę pomóc innym to zrealizować, bo na mój 1. skok to moi znajomi i przyjaciele zrobili zbiórkę, żeby pomóc spełnić moje marzenie i wiem jakie to istotne zrealizować coś czego się pragnie, moi przyjaciele i znajomi do dziś pomagają mi realizować moje pasje, marzenia, to co chcę zrobić jeszcze mając siłę, a nie wszyscy takie możliwości posiadają i nie wszyscy mają odwagę o taką pomoc poprosić, bo przecież ważniejsze są inne rzeczy jak np. sprzęt wspomagający funkcjonowanie czy rehabilitacja, która też jest równie kosztowna, ale wielu z tych osób niepełnosprwnych zapomina, że jeśli siła psychiczna jest pielęgnowana to wszystko inne staje się nieco łatwiejsze i dlatego warto wspierać takie inicjatywy i uczyć społeczeństwo, że pomoc w realizacji marzenia to wsparcie psychiczne, czasem daje więcej niż lata rehabilitacji, które owszem są ważne, ale one są oczywiste..."

Na co zbieramy środki?

Niestety pomimo promocyjnej ceny skoku dla osoby niepełnosprawnej w trakcie trwania wydarzenia "Turboboogie", wysokość kwoty może stanowić barierę większą niż stan zdrowotny. Dlatego powstała ta kampania. Dofinansowanie uzyskane z kampanii zostanie przekazane osobom niepełnosprawnym, które będą chciały wziąć udział w 4. edycji wydarzenia "Turboboogie" i zgłoszą się do nas z prośbą o pomoc finansową. Jeśli chcesz pomóc w realizacji marzeń, wesprzyj kampanię i podaruj swoją cegiełkę, która dla tych osób może okazać się nieocenioną pomocą i podarowaniem paru chwil niesamowitej euforii. :)

Kolejna edycja Turboboogie

Wydarzenie "Turboboogie z Kasią Śmiałek" odbędzie się w dwóch terminach, na dwóch strefach spadochronowych:

13-14.07.2019 r. – strefa Sky Force w Piotrkowie Trybunalski

10-11.08 2019 r. – strefa Skykrawiec w Przelepie (okolice Zielonej Góry)

Zapraszamy nie tylko do wsparcia finansowego, ale i pojawienia się w tych dniach na strefach i wspólnego przeżywania emocji. :)

A jak wyglądały poprzednie edycje?

W poprzedniej edycji mówiły o nas media, które dotarły na wydarzenie, by przyjrzeć mu się bliżej:

http://sport.tvp.pl/34025408/pelnosprawni-skok-w-niemozliwe-osoby-na-wozkach-i-skoki-spadochronowe?fbclid=IwAR0Ps84LcFYU8tC7pcIT04NbI0-SheX3WRctQENp4F5hVJLZaWH8x7fv_iQ

A poniżej znajduje się link do krótkiego filmiku oraz kilka zdjęć z poprzednich edycji Turboboogie z Kasią Śmiałek: