Samochód dla Fundacji

Kampania się zakończyła

0%

postęp

240

z 100000 PLN
do końca (25-03-2019 g. 10:37)

zbiórka ciągła
Zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe, które pozwoliło by nam zakupić samochód do fundacji. Samochód jest dla nas bardzo potrzebnym narzędziem w pracy.

 

 

 

Szanowni Państwo

 

Od 25 lat pracujemy zawodowo i przyjaźnimy się z osobami niepełnosprawnymi, znamy od podszewki wszystkie ich problemy, te wielkie i te zupełnie malutkie. W chwili obecnej naszymi podopiecznymi są głównie dzieci i młodzież niepełnosprawna.

 

Niestety w Polsce mimo wielu zmian, jakie zaszły w ostatnich latach, nadal samochód kojarzy się z czymś bardzo luksusowym. Nawet, jeżeli któraś z firm akurat wymienia swoje środki transportu i mogłaby przekazać te stare, ale jeszcze w nienajgorszym stanie technicznym samochody, to na samą myśl o darowiźnie „najeża się”, no bo jak to SAMOCHOD ofiarować? Musimy nadmienić, że jesteśmy organizacja charytatywna w pełni tego słowa znaczeniu. Nikt z nas nie pobiera wynagrodzenia z racji pełnionych funkcji, pomagamy ludziom z potrzeby serca, poświęcając swój wolny czas oraz swój samochód coraz bardzie wyeksploatowany. Naszym wielkim problemem jest brak samochodu, którym moglibyśmy dowieść pozyskane dary żywnościowe albo ubraniowe jakie dostaliśmy od sponsorów albo odebrać dary jakie chcą nam dać sponsorzy ale trzeba po nie pojechać czasami na drugi koniec Polski itp. Nie możemy również pozyskać funduszy na zakup niezbędnego środka transportu, dlatego zwracamy się z gorąca prośba do Państwa o pomoc. Pomożecie Państwo w ten sposób wielu ludziom, którzy na te pomoc bardzo liczą, bo zmieni ona ich smutne, samotne życie na lepsze i rozpali iskierkę nadziei i wiary w ludzi, pozwoli uwierzyć im, ze nie są ze swoimi problemami sami i niepotrzebni. Ponieważ w Polsce w dalszym ciągu żyje się bardzo ciężko i trudno jest pozyskać sponsorów i liczymy, że zechcecie się Państwo dołączyć do naszej akcji i dorzucić również swój udział do zakupu samochodu niosącego pomoc niepełnosprawnym rodakom.

Za zebrane środki planujemy zakupić najlepiej nowy samochód żeby posłużył kilka lat ale jeżeli nie uda nam się zabrać kwoty na zakup nowego auta to naszym marzeniem jest samochód 7-8 osobowy bus z możliwością demontażu siedzeń żeby służył do wożenia ludzi i towarów.  

project-80f587d6-80d0-422f-8fda-514cb4c4c4291485434914-content-0x0.png


 

Fundacja Niepełnosprawnych SANUS powstała 23 stycznia 1992 roku. W pierwszych latach działalności fundacja zajmowała się pomocą prawną i doradczą. Prowadziła sklep dla osób potrzebujących, przekazywała odzież dla potrzebujących osób zamieszkujące byłe PGR-y.

 

  Obecnie fundacja pomaga dla:

 

  • dzieci i dorosłych niepełnosprawnych;
  • osób starszych;
  • dzieci przebywających w opiece zastępczej.   

 

     Głównym celem fundacji jest pozyskiwanie darów rzeczowych i jedzenia oraz pozyskiwanie 1 % dla podopiecznych fundacji, którzy z powodu niepełnosprawności takiej pomocy potrzebują.


project-80f587d6-80d0-422f-8fda-514cb4c4c4291485434895-content-0x0.jpg