Rowerem szlakiem wschodnim po rehabilitację dla dzieci- wspieraj!

Kampania została sfinansowana!

113%

postęp

1820

z 1600 PLN
do końca (30-07-2017 g. 23:59)

zbiórka ciągła
Czy rower może pomagać innym? Jak najbardziej! Daj szansę odzyskać sprawność dzieciom. Śledź moją wyprawę w terminie 15-30.07 i wpłać na Fundację!

Nasza wyprawa rowerowa zaplanowana została od 15 do 30 lipca i oprócz aspektu podróżniczego ma wymiar społeczny. Trasa wiedzie jednym z najpiękniejszych obszarów Polski - szlakiem wschodnim Green Velo od odległych Suwałk do Elbląga i dalej, aż po Hel. Doceniamy wsparcie znajomych, znajomych znajomych, nieznajomych i ludzi dobrej woli, którzy życzą nam osiągnięcia zamierzonego celu.

Jesteście z nami i życzycie nam jak najlepiej?

Dopingujecie...

Super, do dzieła niech każdy wpłaci fundusze i uzbierajmy kwotę 1 600 zł na zestaw kształtek rehabilitacyjnych niezbędnych dla dzieci, podopiecznych Fundacji Pomocna Mama z Poznania

Postępy wyprawy dzień po dniu będą relacjonowane na oficjalnym kanale FB: Jeżdżę na rowerze

Bądź zmianą, pomagaj innym! 

Komu pomoże zakupiony sprzęt rehabilitacyjny?

Najmłodszym podopiecznym Fundacji, dzieciom od 0 do 7 lat. Będą one mogły uczestniczyć w darmowych warsztatach. Ćwiczenia przeprowadzane przez rehabilitantów z wykorzystaniem kształtek staną się częścią terapii ruchowej, dającej możliwość prawidłowego rozwoju młodego organizmu.

Mam na imię Kasia i pochodzę z Poznania. Lubię, a nawet bardzo lubię jeździć na rowerze miejskim. W tym roku z moją Mamą i znajomym podejmujemy wyzwanie przejechania ponad 600 kilometrów na szlaku Green Velo (i nie tylko) za którym stoi szczytny cel. 

Chcemy pokazać, iż różnych rowerzystów może połączyć wymagająca przygoda, a marzenia są po to by je spełniać. Chcemy pogodzić przyjemne z pożytecznym. Wierzymy, iż motywacja podjętego celu może mieć większy wymiar i pomagać innym! 

Trasa wyprawy

15.07 - Suwałki - Okliny

16.07 - Okliny - Barcie 

17.07 - Barcie - Gołdap

18.07 - Gołdap - Węgorzewo

19.07 - Węgorzewo - Sępopol

20.07 - Sępopol - Lidzbark Warmiński

21.07 - Lidzbark Warmiński - Górowo Iławieckie

22.07 - Górowo Iławieckie - Pieniężno

23.07 - Pieniężno - Braniewo

24.07 - Braniewo - Tolkmicko

25.07 - Tolkmicko - Elbląg

26.07 - Elbląg - Gdańsk 

27.07 - Gdańsk - Rumia 

28.07 - Rumia - Władysławowo

29.07 - Władysławowo - Hel

30.07 - Hel

Uważamy, iż działania ludzi dla ludzi zawsze mają głębsze znaczenie. Uwrażliwiają i sprawiają, iż problemy innych, przede wszystkim słabszych są wspólną sprawą. Nic co wartościowe w życiu nie przychodzi łatwo, ale warto działać razem! Każda nawet najmniejsza pomoc finansowa wpłacana na miarę indywidualnych możliwości w obliczu wielu osób, podobnie myślących, prowadzi do sukcesu w postaci wymiernej, namacalnej pomocy.

Zapraszamy, wpłać fundusze i bądź częścią tego przedsięwzięcia!