Przekaż miłość zwierzakom na Walentynki 2020

Kampania się zakończyła

56%

postęp

1125

z 2000 PLN
do końca (29-02-2020 g. 23:59)

zbiórka ciągła
Koty pod opieką Kociej Służby Zdrowia czekają na Twoją pomoc. Za zebrane pieniądze zamówimy dla nich na Walentynki najpotrzebniejsze rzeczy - pomagaj z nami!Walentynki to czas szczególnego okazywania miłości. My patrzymy na to uczucie znacznie szerzej! Każdego dnia tysiące zwierzaków czekają na Twoją miłość. Kochamy zwierzęta, dlatego w zbliżające się Walentynki chcemy przekazać im ogromne pokłady miłości. Już po raz czwarty wybraliśmy te, którym tej miłości brakuje najbardziej. Niech te Walentynki będą wyjątkowe także dla nich! Sprawdź, jak możesz im pomóc!

Misją Kociej Służby Zdrowia jest walka z cierpieniem zwierząt. Ewa, pomysłodawczyni przedsięwzięcia, prowadzi swoje działania w Poznaniu, a wszystkie wydatki na rzecz kotów pokrywa z własnej kieszeni. Głównym nurtem działalności Kociej Służby Zdrowia jest ograniczanie bezdomności poprzez kastrowanie kotów i ich rekonwalescencję po zabiegu. Ewa zaopatrzyła się więc w klatkę-łapkę, a jeden pokój w jej mieszkaniu przerobiła na miejsce do jednoczesnego przechowywania kilku kociaków.

Oktawa, Maciuś, Otello, Apollo, Karpatka, Dylan, Dżoplin, Ence, Pence, Nori, Panki, Milka, Menel, Umami, Brąziu, Ryszard, Mała Czarna, Słodycz, Zoran, Szałwia, Tri, Flerken, Salix, Delicja, Zigi, Syjam – to imiona kotów, które znalazły u Ewy schronienie i dla których znalazła dom w 2019 roku! Aż 26 kocich istnień!

Jak poza tym wyglądał 2019 rok oczami Ewy?
–  najwięcej podopiecznych przygarnęłam we wrześniu – było ich aż 11,
–  prawie co drugi dzień byłam w gabinecie weterynaryjnym (łącznie 141 wizyt!),
–  złapałam, poddałam kastracji i rekonwalescencji po zabiegu 57 wolno żyjących kotów (samców i samic),
–  zamówiłam aż 369 litrów żwirku; podejrzewam, że drugie tyle sprezentowaliście kotom WY, Drodzy Darczyńcy,
–  popełniłam 44 BARF-ne mieszanki składające się średnio z 12 kilogramów mięsa.

Niestety nie wszystko wyglądało tak różowo: w połowie listopada przypałętał się śmiertelny wirus i pomimo podjętej walki i podania surowicy sprowadzonej z Niemiec, walkę o życie przegrała dwójka kociaków, rodzeństwo Aurin i Taivas. Całe zdarzenie było ogromnym ciosem. Ciężko się pozbierać po czymś takim, dlatego kiedy miesiąc później dał się we znaki zupełnie inny, ale również śmiertelny wirus zupełnie nie byłam na to przygotowana...Pokrywamy całkowity koszt prowadzenia kampanii (także koszty operatora płatności), dlatego wszystkie zebrane tutaj pieniądze trafią do potrzebujących kotów, którymi opiekuje się Ewa.

Co roku chcemy podarować im same najpotrzebniejsze rzeczy, dlatego w tym roku, po konsultacji z Ewą, za cel stawiamy zakup: żwirku, kociego jedzenia, ozonatora, specjalnej świecy niszczącej grzyby, bakterie i pleśnie oraz kompleksu witamin.

To już czwarta edycja naszej walentynkowej zbiórki dla zwierzaków! W 2017 i 2018 roku zbieraliśmy środki na zakup najpotrzebniejszych gadżetów i pokarmów dla psów oraz kotów z poznańskiego Schroniska dla zwierząt. Udało nam się kupić 65 kg mokrej i ponad 76 kg karmy suchej, 41 smyczy i całe mnóstwo smakołyków.

W zeszłym roku, podobnie jak w tym, pomagaliśmy Kociej Służbie Zdrowia. Do Ewy powędrowało kilka worków żwirku, kilkadziesiąt kg mokrej wysokomięsnej karmy, a także liczne suplementy do samodzielnego przygotowania BARF-a. Dzięki zebranym środkom możliwe było opłacenie zabiegów weterynaryjnych, a także zakup nowej klatki-łapki, która w późniejszym czasie przysłużyła się do złapania kilkudziesięciu zwierzaków, które w następstwie mogły otrzymać pomoc.

Łącznie udało nam się zebrać w poprzednich latach 6650 złotych na pomoc futrzastym przyjaciołom, za co raz jeszcze serdecznie Wam dziękujemy. Mamy nadzieję, że przyłączycie się do nas również w tym roku! 🐱


Najprościej poprzez wsparcie kampanii Ewy. 😉 Możesz również opublikować link do zbiórki w swoich mediach społecznościowych, przesłać go znajomym i współpracownikom. Im więcej osób dowie się o zbiórce, tym większa szansa, że kocie Walentynki będą w tym roku wspaniałe! ❤

Jeśli masz pytanie dotyczące kampanii, skontaktuj się z Ekipą PolakPomaga.

Jeśli masz pytanie dotyczące adopcji kotów i współpracy z Ewą, skontaktuj się z Kocią Służbą Zdrowia.