Przekaż miłość zwierzakom na Walentynki 2019

Kampania została sfinansowana!

117%

postęp

2359

z 2000 PLN
do końca (28-02-2019 g. 23:59)

zbiórka ciągła
Koty pod opieką Kociej Służby Zdrowia czekają na Twoją pomoc. Za zebrane pieniądze zamówimy dla nich na Walentynki najpotrzebniejsze rzeczy - pomagaj z nami!

Walentynki to czas szczególnego okazywania miłości. My patrzymy na to uczucie znacznie szerzej! Każdego dnia tysiące zwierzaków czekają na Twoją miłość. Kochamy zwierzęta, dlatego w zbliżające się Walentynki chcemy przekazać im ogromne pokłady miłości. Po raz trzeci wybraliśmy te, którym tej miłości brakuje najbardziej. Niech te Walentynki będą wyjątkowe także dla nich! Sprawdź, jak możesz im pomóc!

Kotka Zoria

 

Misją Kociej Służby Zdrowia jest walka z cierpieniem zwierząt. Ewa, pomysłodawczyni przedsięwzięcia, prowadzi swoje działania w Poznaniu, a wszystkie wydatki na rzecz kotów pokrywa z własnej kieszeni. Głównym nurtem działalności Kociej Służby Zdrowia jest ograniczanie bezdomności poprzez kastrowanie kotów i ich rekonwalescencję po zabiegu. Ewa zaopatrzyła się więc w klatkę-łapkę, a jeden pokój w jej mieszkaniu przerobiła na miejsce do jednoczesnego przechowywania 4 dzikusków. Do Ewy i jej kotki zaczęły dołączać nowe koty, które oczekują na adopcję. Obecnie to grono składa się z 5 osobników wypatrujących swoich domów. 

Wszyscy podopieczni, spożywają karmy zgodne z BARF (dieta oparta na surowym mięsie) oraz wysokomięsne puszki – tylko na diecie odpowiadającej zapotrzebowaniu kota, może on szybko wrócić do zdrowia i utrzymać się w dobrej kondycji.
Każdy z podopiecznych podczas adopcji otrzymuje wyprawkę składającą się z kilku, a nawet kilkunastu dziennych opakowań BARF. Adoptujący może liczyć zarówno na 2 przykładowe przepisy, jak i merytoryczną pomoc w zakresie przygotowania kociej diety.

Działalność Kociej Służby Zdrowia w 2018 roku w liczbach:

– 14 adopcji,
– 400 kg zużytego żwirku,
– tysiące przejechanych kilometrów w ramach wizyt u weterynarza,
– 41 zrealizowanych przepisów BARF,
– 86 kastracji kotów wolno żyjących z 6 poznańskich podwórek,
– 46 kg karmy przekazanej karmicielom.

Kot Rondo
 

Pokrywamy całkowity koszt prowadzenia kampanii (także koszty operatora płatności), dlatego wszystkie zebrane tutaj peniądze trafią do potrzebujących kotów.

Chcemy podarować im najpotrzebniejsze rzeczy. Po ustaleniach z Ewą z Kociej Służby Zdrowia za cel stawiamy zakup suplementów do BARFa, mięsnych puszek, żwirku oraz klatki-łapki.

W 2017 i 2018 roku pomagaliśmy zwierzakom z poznańskiego schroniska. Udało nam się kupić 65 kg mokrej i ponad 76 kg karmy suchej, 41 smyczy i całe mnóstwo smakołyków.

Jeszcze raz ogromnie dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do naszej akcji – mamy nadzieję, że zrobicie to także w tym roku!

Jeśli masz pytanie dotyczące kampanii, skontaktuj się z Ekipą PolakPomaga.

Jeśli masz pytanie dotyczące adopcji kotów, skontaktuj się z Kocią Służbą Zdrowia.