Przekaż miłość zwierzakom na Walentynki 2018

Kampania została sfinansowana!

106%

postęp

2138

z 2000 PLN
do końca (14-02-2018 g. 11:00)

zbiórka ciągła
Psy i koty z poznańskiego schroniska czekają na Twoją pomoc. W Walentynki za zebrane pieniądze zamówimy dla nich smakołyki i smycze - pomagaj razem z nami!

Kochamy zwierzęta, dlatego też w zbliżające się Walentynki chcemy przekazać im ogromnie dużo miłości! Poraz drugi wybraliśmy te, którym tej miłości brakuje najbardziej- przebywające w Schronisku dla Zwierząt w Poznaniu. Niech te Walentynki będą wyjątkowe także dla nich!

Skontaktowaliśmy się z poznańskim schroniskiem, aby zapytać o potrzeby zwierzaków. Odpowiedź, którą otrzymaliśmy, bardzo nas ucieszyła - będziemy bowiem zbierać na smakołyki i smycze, dzięki którym psiaki mogą być wyprowadzane na spacer - idealne prezenty na taką okazję!

Możesz dołączyć do nas w bardzo prosty sposób - wpłacając dowolną kwotę na ten projekt!

14 lutego pojedziemy do Schroniska dla Zwierząt w Poznaniu i na nagraniu LIVE pokażemy Wam, co udało nam się zakupić. Na wideo nie zabraknie także zwierzaków i oczywiście ich radości, którą możecie im sprawić razem z nami!

Pamiętaj, że każda wpłata niesie realną pomoc!

Zachęć do pomocy także swoją dziewczynę, żonę, męża, chłopaka - świętujmy 14 lutego razem, robiąc dużo dobrego.

Pokrywamy całkowity koszt prowadzenia kampanii (także koszty operatora płatności), dlatego wszystkie zebrane tutaj peniądze trafią do potrzebujących zwierząt.

Chcemy podarować im coś, co naprawdę sprawi im radość! Po ustaleniach z poznańskim schroniskiem zapadła decyzja - smakołyki i smycze, aby psiaki mogły być wyprowadzane na spacer!

A oto odpowiedź:

Obecnie w schronisku w Poznaniu przebywa ok. 130 psów i ok. 90 kotów. Niemal codziennie przyjeżdżają nowe – zagubione, błąkające się, po wypadkach. Z drugiej strony – codziennie jakiś kot lub pies jest adoptowany! Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji nie tylko otrzymają one karmę, ale także kochające je domy!

 

  

  

W zeszłym roku udało nam się kupić 65 kg mokrej i ponad 76 kg karmy suchej! Jeszcze raz ogromnie dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do naszej akcji - mamy nadzieję, że zrobicie to także w tym roku.

 

Poznańskie schronisko było pierwszym zbudowanym od podstaw schroniskiem dla zwierząt w Polsce. Jego budowa rozpoczęła się w 1963 roku. Powstało założone przez Elżbietę hrabinę Krasińską - poliglotkę, śpiewaczkę operową, która m.in. występowała w „Salome”, dyrygowanej przez jej autora, Richarda Straussa. Hrabina była wielką miłośniczką zwierząt. Po odwilży 1956 roku reaktywowała w Poznaniu oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Dzięki jej zaangażowaniu, udało się doprowadzić do stworzenia schroniska!

Jeśli masz pytanie dotyczące kampanii, skontaktuj się z Ekipą PolakPomaga

Jeśli masz pytanie dotyczące adopcji zwierząt, skontaktuj się ze Schroniskiem