Postawmy Amelkę na nogi!

Kampania się zakończyła

64%

postęp

3230

z 5000 PLN

34 dni

do końca (15-05-2020 g. 15:31)

zbiórka ciągła
Kochani, przedstawiam Wam Amelkę! Naszą dzielną księżniczkę, która codziennie walczy o poprawę swojej sprawności. Pomagajmy!

Postawmy Amelkę na nogi :)

Historia

Amelia urodziła się 27 lutego 2014 r. w 27. tygodniu ciąży i ważyła zaledwie 780 gramów. Cierpi na dziecięce porażenie mózgowe, epilepsję i neuropatię nerwów wzrokowych. W dniu dzisiejszym Amelka ma 6 lat, codzienna rehabilitacja i chęć życia Amelki sprawiły, że z dnia na dzień widać maleńki postęp. Od roku uczęszcza do przedszkola w Ośrodku Rehabilitacyjno- Edukacyjno- Wychowawczym Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z niepełnosprawnością intelektualną KOŁO w Przemyślu , w którym pedagodzy robią wszystko, żeby malutka zaczęła mówić, a rehabilitanci wszystko, żeby mogła postawić swój pierwszy samodzielny krok.

O mnie

Mam na imię Ewa, jestem mamą chrzestną Amelki, mieszkam w Krakowie i niestety nie mam możliwości być z nią tak często jakbym chciała. Dlatego też chciałam zorganizować tę kampanię, w której nie ważne są kilometry, ale serce i pomoc. To dzięki nim możemy pomóc Amelce stanąć na nogi.

project-49fa8670-6523-41fd-af3d-73e15f7e51c71579108994-content-0x0.jpg

fot. Ja z trzymiesięczną Amelką

Budżet kampanii

W tym roku, z całą rodziną Amelki prosimy o Wasze wsparcie w zbiórce pieniędzy na turnus rehabilitacyjny w Ośrodku Rehabilitacji Dzieci w Złotowie. Ośrodek ten zajmuje się organizowaniem czternastodniowych turnusów rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych (z opiekunami) z całego terenu Polski oraz z zagranicy. 

Link do OŚRODKA REHABILITACYJNEGO --> http://www.zabajka.home.pl/

Kwota jaka jest potrzebna do wykupienia takiego turnusu to około 5000 zł i taki też jest nasz cel. 

Wierzymy, że taki turnus rehabilitacyjny pomoże Amelce zrobić duży krok do samodzielności.

Z góry dziękujemy wszystkim wielkim sercom za pomoc dla naszej Księzniczki! :)