Pomóż spełnić marzenie Asi o samochodzie z udogodnieniami

Kampania się zakończyła

0%

postęp

1080

z 20000 PLN
do końca (30-06-2019 g. 23:59)

zbiórka ciągła
Zbieram na samochód z automatyczną skrzynią biegów, który pozwoli mi lepiej funkcjonować z moimi schorzeniami w codziennym życiu.

NA CO ZBIERAM?

Zbieram środki na zakup samochodu z automatyczną skrzynią biegów, który ułatwi mi dojazd do lekarza, na rehabilitację czy odbiór syna ze szkoły.

KIM JESTEM?

Jestem Asia i mam 35 lat. Jestem osobą niepełnosprawną w stopniu umiarkowanym (mam dziecięce porażenie mózgowe  druga grupa). Mam niepełnosprawne ręce, nogi oraz wadę wymowy, ale mimo to nie poddaję się i dążę do realizacji własnych marzeń, ponieważ z natury jestem uparciuchem i jak już sobie coś wbiję do głowy, to nie odpuszczę. Postanowiłam zawalczyć o jedno z nich. Wychodzę z założenia, że jak chce się coś w życiu osiągnąć, to trzeba spróbować. W naszym społeczeństwie osoby z ograniczeniami często czują się gorsze i są pełne obaw. Wahają się w zrobieniu kroku naprzód, boją się czy zostaną zakceptowane przez innych ludzi czy też wyśmiane... Ja jestem zupełnym przeciwieństwem takiego stanowiska. Kocham życie i uważam, że do odważnych świat należy. Chcę wierzyć w to, że na świecie jest mnóstwo ludzi o wielkich sercach, którym nie jest obojętny los bliźnich. Jestem matką, mam 13-letniego syna, który jest dla mnie wszystkim. Mam marzenia i pasje, które chciałabym spełniać i wierzę, że z Waszą pomocą uda mi się ję zrealizować.

Moją pasją są konie. Od dziecka kocham te zwierzęta, z którymi ćwiczę, poprawiając mój stan zdrowia. Ćwicząc intensywnie mogłabym kiedyś wziąć udział w zawodach jazdy konnej. Podczas rehabilitacji nie wszystko jest refundowane przez fundusz zdrowia, lecz dzięki uprzejmości właścicielki konia mam możliwość ćwiczenia jazdy na nim za darmo. Niestety dojazdy do stadniny koni są kosztowne, w dodatku przy mojej niepełnosprawności poruszanie się miejskimi drogami jest dla mnie dużą trudnością. Dlatego zwracam się do was z ogromną prośbą o pomoc w zebraniu pieniędzy na samochód z automatyczną skrzynią biegów, który jest dla mnie bardzo dużym wydatkiem i nie stać mnie na niego. Samochód ułatwi mi życie w dojazdach na rehabilitację, do lekarza czy w odebraniu syna ze szkoły. Z góry dziękuję za każdą symobliczną kwotę wpłaconą przez Was. Jestem osobą otwartą na nowe znajomości, można do mnie na pisać, by mnie lepiej poznać.

NA CO PRZEZNACZĘ ZEBRANE ŚRODKI?

Zgromadzone podczas kampanii środki przeznaczę na zakup samochodu z automatyczną skrzynią biegów w kwocie 20 000 złotych.

KILKA SŁÓW O SAMOCHODZIE

Mały bezpieczny, oszczędny samochód dostosowany do moich potrzeb.

Udogodnienia (wyposażenie samochodu):

 - Czujniki parkowania z przodu i z tyłu,

 - Wielofunkcyjna kierownica,

 - Skrzynia biegów AUTOMATYCZNA,

 - Adapter z wypinaną gałką (ułatwia prowadzenie),

 - Fotel elektrycznie ustawiany (fotel zadba o postawę sprzyjającą mojej niepełnosprawności),

 - Przedłużenie pedałów w samochodzie,

 - Czytelne duże przyciski - przerobienie konsoli (pozwolą sprawniej obsługiwać pojazd),

 - Centralny zamek (pozwoli sprawniej otwierać samochód),

 - Zapłon START/STOP (zapalanie na przycisk),

 - Powiększone lusterko wsteczne (z uwagi na skrzywienie kręgosłupa, ponieważ odwracanie się sprawia mi ból),

 - Przyciski kierunkowskazów w kierownicy,

 - Uwypuklona podłoga od strony kierowcy,

 - Podłokietnik,

 - Oświetlenie wewnątrz pojazdu,

 - Oświetlenie wokół pojazdu.

KOLEJNE CELE KAMPANII

Jeśli zebrana kwota przekroczy oczekiwaną wartość, pozostałe środki przeznaczę na zakup opon zimowych, pokryję ewentualne koszty naprawy i serwisu samochodu.

DLACZEGO CROWDFUNDING?

Zdecydowałam się na tę formę wsparcia finansowego, ponieważ daje ona możliwość dotarcia do dużej liczby osób, skłonnych do pomocy osobom potrzebującym.

Pozdrawiam serdecznie,

Asia