Pomoc dla psiaków ze schroniska w Pawłowie

Kampania się zakończyła

0%

postęp

0

z 2500 PLN
do końca (30-04-2019 g. 13:17)

zbiórka ciągła
Schronisko w Pawłowie jest jedynym schroniskiem działającym na dużym obszarze. Kampania ma na celu zebranie środków na zakup potrzebnych rzeczy np karma. koce.

Celem kampanii jest zebranie funduszy, które zostaną przekazane na zakup niezbędnych rzeczy takich jak : karma, koce, szampony itp, które następnie trafią do schroniska dla psów w Pawłowie.

Mam na imię Piotr. Jestem 32 letnim szczęśliwym mężem i ojcem wspierającym już od czasów szkolnych liczne inicjatywy obywatelskie i charytatywne. Dziś staram się budować w swoich dzieciach empatię i chęć pomocy innym. Dlatego chętnie angażujemy się całą rodziną w różne akcję i zbiórki. Sami przygarnęliśmy dwa psy, które zostały porzucone przez swoich właścicieli. Pierwszego znaleźliśmy błąkającego się po lesie. Kolejnego przygarnęliśmy w listopadzie kiedy błąkał się zmarznięty i głodny na jednej ze stacji benzynowych. W zeszłym roku mocno wsparliśmy zbiórkę na rzecz schroniska dla psów w Pawłowie współorganizowaną przez szkoły gimnazjalne oraz podstawowe w naszej okolicy. Pomimo iż zbiórka okazała się sukcesem podczas, której zebrano ponad tonę karmy udało nam się dowiedzieć od pedagogów, którzy koordynowali zbiórkę, że to kropla w morzu potrzeb. Mamy nadzieję, że uda nam się dzięki waszej pomocy i wsparciu po raz kolejny dodać choć małą kroplę, aby psiaki miały odrobinę lepiej.

Ze środków które uda nam się zebrać sfinansujemy zakup :

- karmy,

- koców,

- środki higieny (np. szampony dla psów)

- zabawki

Jeśli uda nam się zebrać 200 % zakładanej kwoty nadwyżka zostanie przekazana w formie pieniężnej na konto bankowe schroniska.

Wszystko co będzie stanowić ponad 200% zakładanej kwoty zostanie przeznaczone jako darowizna na rzecz Fundacji Azylu pod Psim Aniołem.

Dlaczego akcja jest ważna? Ponieważ pomaganie innym to nie tylko przekazywanie rzeczy, to dawanie komuś nadziei na lepsze jutro, które pomaga w najcięższych chwilach. Daje poczucie, że może być dobrze, a pomagającym uczucie, że są ideały, które warto pielęgnować i dzielić się nimi z innymi.

Warto zwrócić uwagę na fakt, ze psy czy inne stworzenia nie są niczemu winne, to człowiek, a właściwie właściciele psów rocznie zawodzą uczucia swojego pupila porzucając je w lesie, czy na stacjach benzynowych. Często skazując na śmierć w męczarniach.

Dlatego nie bądźmy obojętni na głupotę innych i dajmy tym zwierzakom mały promyk nadziei na lepsze jutro.

Zachęcam również do bezpośredniego wspierania schroniska w Pawłowie jak również wszystkich innych schronisk w całej Polsce.