ONE LOVE! pomagamy dzieciom z Jamajskiego ghetta

Kampania się zakończyła

10%

postęp

100

z 1000 PLN
do końca (15-12-2018 g. 04:24)

zbiórka ciągła
cały dochód zostanie zawieziony przez Kasię w grudniu na Jamajkę i przeznaczony na zakup najpotrzebniejszych środków do życia dla dzieci z jamajskiego ghetta.

Nasze Studio Tańca bardzo intensywnie promuje i wspiera kulturę jamajską. Kieruje nami ogromna  pasja i miłośc do tej pięknej wyspy i tańca. W grudniu Kasia po raz trzeci będzie miała okazję odwiedzić Jamajkę.

Pierwsza myśl jaka nasuwa nam się myśląc o wyspie to piękne plaże,palmy i odpoczynek  w słonecznym kurorcie. Natomiast prawdziwa Jamajka to nie tylko luksusowe hotele i odpoczynek na plaży. Kasia podróżuje do Kingston-miejsca gdzie powstała kultura i taniec Dancehall, a narodziła się ona w gheccie. Dla niej podróże to przede wszystkim przebywanie w tych miejsach, zajęcia taneczne z twórcami tego stylu, obcowanie z mieszkańcami.

Czerpiemy garściami z ich kultury, inspirujemy się i przekładamy ją na życie codzienne dlatego tym razem chcielibyśmy dać coś również od siebie. Jesteśmy wdzięczni, że możemy dzielić tę piękną kulturę i chcielibyśmy im za to podziękować poprzez okazanie wsparcia najbardziej potrzebującym dzieciom w jamajskim gheccie. Realia życia zdecydowanie odbiegają od naszego. Po takiej podróży możemy docenić to co mamy w Polsce. Mimo często spotykanego ubóstwa Jamajczycy cały czas są uśmiechnięci, bije od nich prawdziwa, niewymuszona pozytywna energia i radość. 

Przyda się wszystko: jedzenie, ubrania, przybory do szkoły, środki czystości, zabawki. Cały dochód z charytatywnych warsztatów tanecznych oraz ze zbiórki na tym właśnie portalu zostanie zawieziony przez Kasią w grudniu na Jamajkę. Zebrane pieniądze wymienimy na dolary amerykańskie i zakupimy najbardziej potrzebne rzeczy i rozdamy rodzinom w gheccie. 

Zapraszamy do obejrzenia reportażu na temat naszej akcji:

https://olsztyn.tvp.pl/34739863/tancerka-chce-pomoc-potrzebujacym-na-karaibach