Kampania się zakończyła

20%

postęp

405

z 2000 PLN

13 dni

do końca (31-01-2019 g. 23:59)

zbiórka ciągła
Kampania ma na celu pomóc zebrać środki na opłaty związane z projektem. Dojazdy do Mistrzów, wynagrodzenie dla kamerzysty oraz rachunki w restauracjach :)

Kilka słów o moim projekcie

Obiad z Mistrzem to cykl wywiadów z wybitnymi polskimi sportowcami, o których istnieniu nie mamy czasem możliwości się dowiedzieć. Często pomijani są przez telewizję i gazety, a za swoje treningi płacą z prywatnych oszczędności. Mimo tego realizują swoje plany i marzenia. Niejednokrotnie dzięki nim możemy na sportowych arenach usłyszeć Mazurek Dąbrowskiego. Tak samo wygląda sprawa w naszymi paraolimpijczykami. Z każdej imprezy rangi międzynarodowej przywożą oni masę medali, jednak mało kto zna ich nazwiska, historię czy osiągnięcia. Mam nadzieję, że rozmowy z niepełnosprawnymi sportowcami pokażą innym niepełnosprawnym, że naprawdę można mieć cel w życiu! Wierzę w to, że pomogę niejednej osobie podjąć decyzję o wyjściu do ludzi i znalezieniu nowej motywacji i nowej siły do życia. Obiad z Mistrzem ma na celu pokazać jak wiele w naszym kraju jest sportowców, którzy są niedoceniani przez społeczeństwo. Są oni gwiazdami w bardzo wąskim gronie, głównie między zawodnikami i miłośnikami danej dyscypliny. Fajnie jednak byłoby wiedzieć, że mamy Mistrza Świata w psich zaprzęgach czy Mistrzynię Świata w biegach na 24 i 48 godzin.

I oto staję przed Wami ja!

Tomasz Batko, były tancerz towarzyski, który jest miłośnikiem sportu, biegania i wszelkiej aktywności fizycznej. Na co dzień pracuję jako senior event manager w agencji eventowej, a po godzinach realizuję moje zwariowane pomysły. Często słyszę, że łapię się zbyt wielu rzeczy naraz i nie zawsze jestem w stanie zająć się tym, co rozpocząłem. Dla mnie każdy projekt to realizowanie się i porcja zabawy, i szczęścia – kiedy przestaje mnie coś cieszyć, po prostu szukam czegoś innego 😊. Wierzę, że projekt Obiad z Mistrzem nie przestanie mnie cieszyć nigdy, gdyż jest szansa poznać i zaczerpnąć motywacji od wspaniałych ludzi, najlepszych na świecie w swojej dyscyplinie. 

Cel zbiórki

Duży nacisk stawiam na to aby goście cyklu byli różnorodni, miejsca ciekawe i "smaczne" (tak, aby gość poczuł się doceniony), a obraz dobrej jakości, abyście mogli nas oglądać w fajnym formacie. Niestety wielu sportowców mieszka bardzo daleko ode mnie, restauracje nie są chętne na barterowy układ (co jest dla mnie zrozumiałe na początku mojej działalności), kamerzysta spędza ze mną 2,5 godziny podczas nagrania, do tego należy doliczyć dojazd i 2 dni składania materiału w całość (plus poprawki)  koszt jednego odcinka to około 1000 złotych. Chcę z Waszą pomocą zebrać środki na realizację co najmniej 2 kolejnych odcinków Obiadu z Mistrzem.

Moje dotychczasowe rozmowy

Alicja Jeromin – paraolimpijka, lekkoatletka – sprinterka, multimedalistka Igrzysk Paraolimpijskich, mistrzyni świata, wielokrotna mistrzyni Europy


Katrin Kargbo 
– trzykrotna mistrzyni świata w karate tradycyjnym w drużynie, brązowa medalistka Mistrzostw Świata indywidualnie, multimedalistka imprez międzynarodowych