Nowy dach dla niepełnosprawnych dzieci z Bytomia

Kampania się zakończyła

0%

postęp

1173

z 230000 PLN
do końca (31-05-2019 g. 23:59)

zbiórka ciągła
Zbieramy fundusze na remont przeciekającego dachu ośrodka. Remont umożliwi wykorzystanie górnego piętra do stworzenia nowych sal edukacyjnych dla dzieci.

Ośrodek Rehabilitacyjno–Edukacyjno–Wychowawczy z Punktem Wczesnej Interwencji mieści się w Bytomiu. Od czterech lat zmaga się z problemem nieszczelności dachu, który uniemożliwia remont sal znajdujących się na ostatniej kondygnacji budynku ośrodka. Kolejne próby jego naprawy, jakie miały miejsce w minionych latach, nie przyniosły oczekiwanego rezultatu.

Ten olbrzymi problem stoi na przeszkodzie oddania do użytku dzieciom i młodzieży ostatniego piętra. Właśnie tam planowane jest powstanie sal przeznaczonych do edukacji i rozwoju intelektualnego naszych podopiecznych.

Razem sprawimy, że ten problem minie bezpowrotnie!

Mamy niepowtarzalną okazję wspólnie zadbać o komfort i bezpieczeństwo prawie setki dzieciaków, dla których ten ośrodek to jedyne miejsce i szansa na normalne życie.

Wierzymy, że jesteśmy w stanie wspólnymi siłami zebrać kwotę niezbędną do realizacji tego ambitnego celu i spełnić marzenia wychowanków oraz ich opiekunów.

Celem naszej akcji jest zebranie kwoty 230 000 zł do 28 lutego 2019 roku

Nasza Fundacja Zdobywaj Niezdobyte prowadzi w ośrodku zajęcia i warsztaty. Dzięki temu poznaliśmy wspaniałych i oddanych sprawie opiekunów, rehabilitantów i zarządzających ośrodkiem, ale przede wszystkim niesamowite dzieciaki. To właśnie uśmiech na ich twarzach dał nam energię do podjęcia działań wspomagających ośrodek na szerszą skalę.

Każdy z nas ma w sobie potrzebę niesienia bezinteresownej pomocy, wybraliśmy platformę crowdfundingową, żeby dotrzeć do jak największej liczby ludzi dobrej woli. Ufamy, że otworzycie przed potrzebującymi dziećmi swoje serca, angażując się w zbiórkę.

Dołącz do nas!
Zostań Fundatorem nowego dachu

Śledź przebieg projektu na Facebooku oraz Instagramie!
Udostępnij film znajomym.

Kilka słów o OREW w Bytomiu

Ośrodek Rehabilitacyjno–Edukacyjno–Wychowawczy OREW prowadzi kompleksową edukację, rehabilitację oraz rewalidację dla dzieci i młodzieży od 3. do 25. roku życia z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, z chorobami sprzężonymi oraz niepełnosprawnością intelektualną w stopniu głębokim. Ośrodek zarządzany jest przez Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Bytomiu.