Możesz pomóc osobom przewlekle chorym w zmaganiu z chorobą!

Kampania się zakończyła

18%

postęp

545

z 3000 PLN
do końca (30-04-2018 g. 23:59)

zbiórka ciągła
Tworzymy bezpłatną wypożyczalnię sprzętu medycznego dla osób wymagających nieustannej opieki. Dla naszych podopiecznych potrzebujemy łóżek rehabilitacyjnych.

Możesz pomóc

Dzięki Tobie osoby przewlekle chorujące mają szansę na skorzystanie z bezpłatnej pomocy w postaci sprzętu, który umożliwia im pozostanie w domach rodzinnych. Dla takich osób kwota 3.000 zł to olbrzymi wydatek, a w chwilach choroby rodzina powinna skupić się na bliskości emocjonalnej i wzajemnym wsparciu, zamiast na wydatkach finansowych związanych z zakupem łóżka medycznego.

Sprzęt nie tylko zmniejsza dyskomfort podczas choroby i ułatwia rodzinie opiekę, ale może nawet uratować życie!

Pomóżmy osobom chorym i ich rodzinom w zmaganiu z chorobą!

O Stowarzyszeniu


        

Stowarzyszenie Pomocy Siej Ziarno powstało w maju 2017 roku z inicjatywy grupy młodych osób. Opieramy się wyłącznie na pracy wolontariuszy, dlatego całość środków przeznaczamy na zakup sprzętu. Naszym głównym celem jest utworzenie bezpłatnej wypożyczalni sprzętu medycznego. Już na początku działalności , dzięki wsparciu lokalnych darczyńców, udało się nam pomóc pierwszym chorym. Kiedy pod koniec roku odwiedziliśmy naszych podopiecznych usłyszeliśmy: ''Dziękujemy, jest lepiej!''.

To dla nas największa nagroda. W wielu przypadkach bez pomocy, ludzie potrzebujący cierpieliby podwójnie.

W chwili obecnej pomagamy pięciu osobom starszym, które zmagają się z powikłaniami pooperacyjnymi, chorobami serca czy też problemami wieku starczego.

Nasze potrzeby

Obecnie potrzebujemy dla naszej podopiecznej łóżka rehabilitacyjnego, wartego 3.000 zł. Bez naszej pomocy osoba starsza jest skazana na dyskomfort i pogłębiające się problemy zdrowotne. Łóżko medyczne wraz z materacem zabezpiecza osobę chorą przed odleżynami, pomaga rodzinie oraz pielęgniarkom w opiecie, a w chwilach zagrożenia życia ułatwia reanimację. Wierzymy, że i tym razem możemy pomóc!

Kontakt

Stowarzyszenie Pomocy Siej Ziarno

84-242 Luzino, ul. Lipowa 21

tel. 506-600-626 Dawid Czoska - Przedstawiciel

e-mail: siej.ziarno@wp.pl

www.siejziarno.pl