Moja Reaktywacja Zawodowa

Kampania została sfinansowana!

101%

postęp

2030

z 2000 PLN
do końca (20-01-2019 g. 23:59)

zbiórka ciągła
Zbieram fundusze na zakup tkanin oraz innych materiałów umożliwiających mi dalszy rozwój w krawiectwie.

Wspomnienie

Wszystko zaczęło się od wspomnienia. Pojawił się obraz w mojej głowie  Mama szyjąca w domu jakieś kolorowe spodnie na akord. Chyba wtedy zostało zasiane ziarno.

Krótko o mnie – kim jestem?

Cześć, mam na imię Przemek. Określiłbym siebie jako optymistę pozytywnie nastawionego do życia. Od 2002 roku byłem aktywny zawodowo. Podczas moich lat pracy zajmowałem się głównie sprzedażą oraz telefoniczną obsługą klienta. W maju 2017 r. nagle całkowicie ogłuchłem na lewe ucho, w wyniku czego doszło też do poważnego uszkodzenia błędnika. Stwierdzono u mnie nagłą głuchotę idiopatyczną. Niestety do dnia dzisiejszego nie odzyskałem słuchu, a wraz z uszkodzeniem błędnika pojawiły się inne dolegliwości neurologiczne tj. zawroty głowy, napadowy oczopląs, dźwiękowstręt i światłowstręt. Niestety z powodu choroby nie mam możliwości powrotu do wypracowanego zawodu. Mam orzeczoną umiarkowaną grupę niepełnosprawności. W poszukiwaniu swojej nowej ścieżki życia pojawiło się wspomnienie z dzieciństwa, o którym napisałem na samym początku. Od ponad roku wszystkie oszczędności inwestowałem w wyposażenie mojej pracowni. Zakupiłem dwie maszyny do szycia – stebnówkę, owerlok, stoły robocze, przyrządy do szycia oraz wiele innych niezbędników.

Co robię?

W każdej wolnej chwili siadam do maszyny oraz poszukuję inspiracji. Jestem jeszcze na etapie nauki  wspomagam się tutorialami, czasopismami oraz blogami "szyciowymi". Teraz już wiem, że chcę to robić zawodowo, w najbliższej przyszłości chciałbym zorganizować wystawę moich prac oraz rozpocząć swoją maleńką działalność związaną z szyciem. Miło jest godzić pasję i hobby z pracą.

Cel kampanii

Dlaczego o tym wszystkim piszę? Postanowiłem zgłosić swój projekt, ponieważ zbieram fundusze na zakup tkanin oraz innych materiałów krawieckich umożliwiających mi dalszy rozwój. Pomóż mi w mojej reaktywacji zawodowej!

Henryk

Zapomniałem wspomnieć, że nie działam sam. Tworzę zgrany team razem z moim pieskiem Henrykiem. Henio to 5-letni Shih Tzu adoptowany przeze mnie ze schroniska w lipcu 2017 r. Henryk jest pieskiem lubiącym spędzać czas z człowiekiem. Do jego głównych zajęć należy testowanie oraz ocena moich prac 😊. Henio jest też dobry w żebraniu o smakołyki oraz drzemaniu w godzinach pracy 😊.

Dziękuję za uwagę i pomoc! 😊

Przemek