"Luluś" legenda Lecha Poznań w potrzebie

Kampania się zakończyła

0%

postęp

0

zebrano w PLN
do końca (26-05-2018 g. 00:43)

zbiórka ciągła
Henryk "Luluś" Zakrzewicz to osoba doskonale znana w kibicowskim środowisku Lecha Poznań. Legendarny kibic i sponsor Lecha

Luluś, książę czy żebrak


Henryk Zakrzewicz - Luluś to osoba doskonale znana w kibicowskim środowisku Lecha Poznań. Legendarny kibic i sponsor Lecha.Jeszcze niedawno należał do najbogatszych ludzi w Poznaniu.Kochał i kocha piłkę na tyle,że oddał jej wszystko.Należał do grona biznesmenów którzy włożyli fortunę aby zrobić “Wielkiego Lecha”. 
Dziś pomimo iż nie jest milionerem,pojawia się codziennie na stadionie,gdy odbywają się treningi.Zawsze uśmiechnięty i chętny do rozmowy.Młodym kibicom,którzy nie wiedzą jak było za dawnych lat z miłą chęcią odpowiada na wszystkie pytania.Za Lechem przewędrował cały świat.
Poznał wielu światowych ludzi.Nigdy się nie zmienił.Humor nigdy go nie opuszczał.Najbardziej cenimy go za konspiracje przeciwko innym drużynom.Jest człowiekiem,który stworzył potężną część historii Lecha.Teraz musimy go wesprzeć MY,tak jak on całym sercem wspierał i wspiera do dziś Lecha.

project-324d8f6a-4341-485c-a998-7917f098d5fe1487200315-content-0x0.jpg

Został okrzyknięty królem życia, a widać to na zdjęciach z lat 80-tych i 90-tych.Henryk Zakrzewicz razem z innymi przedsiębiorcami wykupił z wojskowej Legii za blisko pół miliona złotych Okońskiego. Luluś jak mówią o nim byli piłkarze, oddał Lechowi nie tylko pieniądze, ale też serce. Kiedy interesy zaczęły upadać, najpierw odwrócili się znajomi, później rodzina. Luluś kilka lat temu przegrał walkę z alkoholem, stracił dom. 

Pobity w noclegowni wylądował na ulicy, przed świętami spał na klatkach schodowych, do domu przygarnął go kibic Lecha Poznań. Dziś Luluś mówi, że nie pije. Wiadomość o tym, że został bezdomny rozeszła się wśród kibiców i byłych piłkarzy Lecha. 


project-324d8f6a-4341-485c-a998-7917f098d5fe1487203831-content-0x0.jpg
Dzięki inicjatywie byłych i obecnych piłkarzy Lecha oraz Stowarzyszeniu Kibiców Lecha Poznań ruszamy z POMOCĄ !!!


Zebrane środki będą przeznaczane na :

opłaty mieszkaniowe

media,

ciepłe posiłki,

suchy prowiant,

leki 

art.przemysłowe

wizyty u lekarzy-specjalistów


Każdy z nas to wie co w życiu liczy się...


Dziękujemy wszystkim za dotychczasowe wsparcie dzięki któremu mogliśmy opłacić mieszkanie,media,wykupić ciepłe posiłki czy kupić leki ....


Opiekę nad panem Henrykiem sprawuje Fundacja Uwierz w pomoc