iskierkaNadziei - Zbiórka Studencka dla Dzieci!

Kampania się zakończyła

8%

postęp

725

z 8720 PLN
do końca (31-12-2019 g. 13:06)

zbiórka ciągła
Studenci Koła Naukowego e-Biznesu na Uniwersytecie Gdańskim organizują coroczną zbiórkę na cele charytatywne. W tym roku zbierają dla dzieci z onkologii na UCK.

Pomóż nam rozpalić Iskierkę Nadziei!

Z racji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, jako studenci z Koła Naukowego Elektronicznego Biznesu działającego na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego, organizujemy zbiórkę pieniędzy, które w całości zostaną przeznaczone na zakup potrzebnych rzeczy dla dzieci z Oddziału Chemioterapii Dziecięcej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

Tym razem oprócz stacjonarnej zbiórki na terenie naszego Wydziału pragniemy rozszerzyć akcję, aby każdy chętny mógł dać coś od siebie z dowolnego miejsca na świecie. Jeśli w ten wyjątkowy, świąteczny czas chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszej drużyny Iskierek, możesz wspomóc tę zbiórkę swoją finansową cegiełką, albo udostępnieniem akcji wśród znajomych!

Na co zbieramy środki?

​Zgromadzone pieniądze przeznaczone będą na zakup rzeczy do podstawowej opieki nad małymi pacjentami – termometry, ciśnieniomierze, stetoskopy. Ponadto chcemy nabyć zestawy do rysowania oraz malowania, a także inne produkty, które wspomogą rozwój kreatywności u dzieci.