Ironman dla dzieci w Korei Północnej

Kampania się zakończyła

67%

postęp

6735

z 10000 PLN
do końca (30-09-2017 g. 09:44)

zbiórka ciągła
Zbiórka pieniędzy na zakup mąki do wypieku chleba dla dzieci w wieku szkolnym w Korei Północnej.
 
Zbiórka funduszy dla dzieci w Korei Północnej
 
Ostatnio często się mówi o Korei Północnej. Codziennie słyszymy w mediach o rakietach i bombach atomowych. W tym natłoku informacji zapominamy o tym, co tak na prawdę jest najważniejsze. O tym, że tam mieszkają normalni ludzie tacy sami jak my i niewiele się różnimy. W Korei Północnej jest także wiele dzieci, które potrzebują naszej pomocy, ale świat o nich zapomniał i nie chce słyszeć ich głosu. Postanowiłem, że ja odezwę się w ich imieniu i zrobię co mogę aby pomóc.
project-8854c9f8-eced-4360-bd78-771726beedc81490687420-content-0x0.jpg
Nazywam się Emil Truszkowski. Jestem amatorem triathlonistą oraz autorem portalu Pozdro z KRLD, który jest największą polską stroną o Korei Północnej. Zapisałem się na morderczy triathlon na dystansie Ironman w Korei Południowej w Gurye we wrześniu. Jest to  mój pierwszy triathlon na tym dystansie, który wynosi 3.8 km pływania, 180 km roweru i 42 km biegu. Poprzez trening do tego wyścigu mam zamiar zwrócić uwagę na pomoc dla potrzebujących dzieci w Korei Północnej. Jest to prawdopodobnie pierwsza zbiórka na świecie dla potrzebujących w Korei Północnej z celem ukończenia ironmana.
project-8854c9f8-eced-4360-bd78-771726beedc81490687278-content-0x0.png
Chleb dla dzieci w szkołach
Wspieram organizację charytatywną Manna Mission for Europe, która posiada sieć piekarni w Korei Półocnej piekących chleb dla dzieci w szkołach. Organizacja ta kupuje mąkę w Chinach, przewozi do Korei i tam przygotowuje posiłki, które rozdawane są za darmo dzieciakom. Jest to chwalebna misja pomocy dzieciom, aby mogły się spokojnie uczyć w szkołach nie martwiąc o jedzenie. Za równowartość 5 euro jedno dziecko otrzyma ciepły chleb przez miesiąc. 
Więcej o Manna Mission for Europe możecie przeczytać na ich stronie internetowej:
Manna Mission of Europe Ltd./Love NK Children Charity, UK
Fundacja zatwierdziła moją zbiórkę i wspiera moje wysiłki na rzecz pomocy dzieciom w KRLD. Cała kwota zostanie przesłana bezpośrednio do fundacji. Jestem w kontakcie z Polak Pomaga i moderatorzy portalu potwierdzili przesył bezpośrednio do fundacji.
KAŻDY KTO WESPRZE ZBIÓRKĘ OTRZYMA MÓJ PRZEWODNIK PO KOREI PÓŁNOCNEJ W FORMACIE PDF! 
UWAGA: Wszystkie pieniądze przekazywane są dla organizacji Manna Mission i NIE trafiają w żaden sposób do władz Korei Północnej. Fundusze NIE będą przeznaczone na koreańskie programy zbrojeniowe ani nie trafią do armii KRLD. 
 
project-8854c9f8-eced-4360-bd78-771726beedc81490687685-content-0x0.jpg
 
TRENING do Ironmana
Obecnie mieszkam w Japonii pod Tokio i tutaj przygotowuje się do Ironamana w Korei we wrześniu. Wyścig odbędzie się 10 września. Każdą wolną chwilę spędzam na treningach i przygotowaniach do wyścigu. Możecie obejrzec moje vlogi z treningów na moim kanale na YouTubie, gdzie pokazuje moje przygotowania oraz opowiadam o akcji. 

 project-8854c9f8-eced-4360-bd78-771726beedc81490687873-content-0x0.jpg
Patroni Medialni 
Na mojej drodze do celu nie jestem na szczęście sam. Wspierają mnie moi czytelnicy, widzowie, moja rodzina oraz różne portale i kluby triathlonowe.
Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspierają medialnie zbiórkę. Jeśli posiadasz portal o sporcie lub należysz do jakiegoś klubu sportowego/triathlonowego i chciałbyś wesprzeć moją zbiórkę to proszę o kontakt: emil@pozdrozkrld.com
WARSAW NOW http://warsawnow.pl/
Portal Warsaw Now wsparł zbiórkę medialnie. Redakcja przeprowadziła ze mną krótki wywiad na temat celu zbiórki. 
Link do artykułu: http://warsawnow.pl/pomoz-dzieciom-w-korei-polnocnej/
Warsaw International Triathlon Club/ Startline Foundation 

project-8854c9f8-eced-4360-bd78-771726beedc81490688066-content-0x0.jpg
WITC to największy klub triathlonowy w Polsce dla ekspatów. Składa się z ludzi z całego świata, których łączy pasja do triathlonu i sportu. WITC ma też własną fundację StartLine Foundation, która wspiera dzieci uprawiające sport. WITC jest jednym z głównych patronów medialnych i wspierających klubów, które pomagają w zbiórce na dzieci w Korei Północnej.

Warsaw International Triathlon Club ("WITC") fosters the development of an international running and triathlon community in Poland. We accomplish this by providing opportunities to meet, learn and participate in the sport, and by promoting healthy and sustainable living that can be realized through training. We also support the development of multiculturalism in Poland through our parent, StartLine Foundation, by organizing sports and cultural activities aimed at Polish youth.

For more information please refer to: www.startlinefoundation.org or www.warsawtriclub.com.