Badanie na koinfekcje

Kampania się zakończyła

0%

postęp

0

z 1500 PLN
do końca (28-02-2018 g. 14:56)

zbiórka ciągła
Postawiona diagnoza SM -często bywa mylna NFZ nie oferuje badań na koinfekcje która może wykluczyć tą ciężka chorobę a stwierdzić boreliozę którą można wyleczyć

  CEL KAMPANI - DOTYCHCZASOWA DIAGNOZA

Wykrycia lub wykluczenia boreliozy ewentualnie innej choroby przenoszonej przez kleszcze. Mąż od 3 lat ma diagnozę Stwardnienie Rozsiane natomiast objawy które ma mogą wskazywać także właśnie na boreliozę w tym kierunku zrobiliśmy już prywatnie badanie CD57 które wskazuje na neuroboreliozę, oraz Western Blot i tutaj z kolei wynik jest negatywny co wskazywało by na brak boreliozy... W związku z tym jesteśmy 50/50 co do diagnozy boreliozy. Dla tego postanowilismy zrobić kolejne badanie na koinfekcje boreliozy oznacza to że badanie polega na wykryciu innych możliwych chorób o których mogą świadczyć objawy mojego męża Adama.Niektórzy pomyślą że po co szukać skoro diagnoza jest już postawiona - tak diagnoza jest postawiona ale bardzo dużo artykułów w internecie jest że bywa mylnie postawiona że względu na to że borelioza bardzo ładnie " udaje " inne choroby.

KTO POTRZEBUJE POMOCY I LICZY NA WASZE WSPARCIE?

Adam ma 34 lata do czasu był osobą bardzo aktywna miał pracę, dużo jeździł na rowerze lubił góry na chwilę obecną jego stan fizyczny nie pozwoli na wiele rzeczy ma problemy z rzeczami codziennymi leczenie o ile tak można je nazwać ponieważ na SM nie ma leku nie przynosi pozytywnych efektów. Od dwóch lat jest w programie lekowym przyjmuje co drugi dzień interferon w postaci zastrzyków wykonuje je sobie sam w domu. Pomimo tego jego stan powolutku się pogarsza, ma problemy z równowaga, drętwieniem kończyn, ogólnie z chodem przez co większość czasu teraz spędza w domu.

DZIĘKI WASZEMU WSPARCIU:                

Będziemy mogli wykonać kolejna badaia tzw. mały panel koinfekcji który polega na oddaniu krwi do laboratorium otrzymane wyniki mogą wiele zmienić w Naszym życiu, przedewszystkim jeśli będzie nowa diagnoza będzie odpowiednie leczenie do którego teraz nie jesteśmy pewni że jest odpowiednie.

Razem z Adamem będziemy

wszystkim bardzo wdzięczni

za każdą złotówkę i chęć pomocy.

To badanie może zmienić Naszą diagnozę oraz życie - prosimy nie bądź obojętny.