100 skoków spadochronowych po 100 wózków

Kampania się zakończyła

0%

postęp

3360

z 1000000 PLN

164 dni

do końca (30-06-2018 g. 23:59)

zbiórka ciągła
PROJEKT 100 to próba wykonania 100 skoków spadochronowych w jeden dzień! Celem jest zebranie miliona złotych na zakup 100 wózków inwalidzkich dla dzieci.


PROJEKT 100 to próba wykonania 100 skoków spadochronowych jednego dnia!  Głównym jego celem jest zebranie miliona złotych na zakup 100 specjalistycznych wózków inwalidzkich dla 100 potrzebujących dzieci.

Będę skakał, aby pomóc 100 pokrzywdzonym przez los maluchom, które nigdy nie będą miały szansy na to, aby realizować podobne do naszych pasji. Nie będą jeździć na rowerze, nie będą biegać, nie będą nawet chodzić. Ale dzisiaj my możemy ukierunkować nasze pasje tak, aby zwrócić uwagę wszystkich na cierpienia tych dzieci i poprosić dobrych ludzi o wpłatę jakiejś sumy, abyśmy wspólnie mogli uzbierać 1.000.000 zł i skutecznie poradzić sobie z konkretnym problemem w Polsce.

Wspólnymi siłami na pewno się uda!

Wspierając tę kampanię! U góry ekranu, w prawym rogu znajdziesz zielony przycisk ,,Wesprzyj” - po kliknięciu w niego pojawi się możliwość wsparcia projektu. Zajmuje to dosłownie 2 minuty, a niesie realną pomoc potrzebującym dzieciom! Przelać można dowolną kwotę - każda złotówka jest na wagę złota.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące płatności, skontaktuj się z ekipą portalu PolakPomaga.pl.

Skoki odbędą się 21 czerwca 2018 roku na strefie spadochronowej SKY CAMP w Kazimierzu Biskupim koło Konina. Ponownie wybieram to miejsce ze względu na najwyższy poziom bezpieczeństwa, jaki zapewnia kadra instruktorska tej strefy, ale również ze względu na doskonały, wygodny i szybki samolot PAC 750 XSTOL oraz betonowy pas startowy, który zapewnia łagodne starty i bezpieczne lądowania.

W zeszłym roku udało mi się pomóc 48 potrzebującym! Poniżej znajdziecie opinię niektórych z nich. Wasze wpłaty niosą realną pomoc!

Projekt 4F48 zakładał 48 skoków spadochronowych jednego dnia - udało się, a dzięki Wam zebraliśmy ponad 200 000 złotych! Nie mogłem na tym poprzestać, więc POMAGAMY DALEJ!

Jeśli ciekawi Was, jak wyglądał zeszłoroczny projekt, zajrzyjcie tutaj: 48 charytatywnych kampanii.

W tym roku postanowiłem utworzyć jedną, dużą kampanię - dla 100 potrzebujących dzieci.

Zeszłoroczną edycję projektu wspierała m. in. Anna Dymna!

Jestem psychologiem, mówcą motywacyjnym, konsultantem, przez 17 lat błyem ratownikiem górskim. Ze sportem spadochronowym związany jestem od ponad 10 lat. Napisałem książkę ,,Historia Tysiąca Lęków”, która ukazuje zwykłego człowieka konfrontującego się
z własnymi słabościami w czasie wychodzenia z tzw. strefy komfortu. Tłem tej historii jest realizowany przeze mnie projekt, podczas którego w 2014 roku, wznosząc się do stratosfery balonem na ogrzane powietrze, wraz z dwoma skoczkami wykonałem najwyższy skok spadochronowy w Europie. Książka mówi jednak o pokonywaniu samego siebie, co również ma miejsce i teraz, bo stawiam przed sobą ogromne wyzwanie zarówno sportowe, jak i finansowe.

Teraz razem z Wami mam szansę pomóc 100 potrzebującym dzieciom!

Masz pytania? Znajdź mnie na Facebooku.

Z ekipą portalu PolakPomaga skontaktować możesz się tutaj: KLIK